Ajatuksia tai kysyttävää?

Ota yhteyttä!

Colliers International Finland Oy

Y-tunnus: 0420052-8

Posti- ja käyntiosoite:
Ratamestarinkatu 7 B, 00520 Helsinki
Mikonkatu 7 A, 4. krs, 00100 Helsinki

Laskutusosoite:
Colliers International Finland Oy
OVT 003704200528
PL 5402
70701 Kuopio

Verkkolaskuosoite/OVT: 003704200528
Välittäjän tunnus: 003714377140
Välittäjä: Ropo Capital (Enfo Zender)

Puhelin: 020 130 20
Sähköposti:etunimi.sukunimi@colliers.com

020-alkuisiin yritysnumeroihin soitettujen puhelujen hinnat:
8,35 senttiä/puhelu + 16,69 senttiä/minuutti soitettaessa kotimaan kiinteän verkon liittymistä
8,35 senttiä/puhelu + 16,69 senttiä/minuutti soitettaessa kotimaan matkapuhelinverkosta.
Hinnat sisältävät arvonlisäveron 24 %.

Johto

Markku Hietala
Senior Advisor
OTK, varatuomari, LKV, KJs
+358 500 405 879

markku.hietala@colliers.com
Hanna Inget
johtaja, tekniset palvelut ja ylläpidon johtaminen


hanna.inget@colliers.com
Anne Leppänen
tiimipäällikkö, kaupallinen konsultointi ja vuokraus
KTM
+358 40 568 4130

anne.leppanen@colliers.com
Sirpa Ojala
toimitusjohtaja
DI
+358 40 566 3466

sirpa.ojala@colliers.com
Juha Tiuraniemi
liiketoimintajohtaja, kauppakeskustoiminnot
DI
+358 40 506 9151

juha.tiuraniemi@colliers.com

Hallinto

Kiinteistökehitys ja -suunnittelu

Markku Hietala
Senior Advisor
OTK, varatuomari, LKV, KJs
+358 500 405 879

markku.hietala@colliers.com
Paju Asikainen
konsultti, projektipäällikkö
KTM
+358 40 584 3554

paju.asikainen@colliers.com
Lauri Jokela
analyytikko
DI
+358 50 552 3259

lauri.jokela@colliers.com
Jorma Konsti
konsultti
DI
+358 500 405 986

jorma.konsti@colliers.com
Liisa Kovanen
projektityöntekijä
TkK
+358 400 535 178

liisa.kovanen@colliers.com
Seppo Rantanen
Senior Advisor
KTM
+358 50 330 7570

seppo.rantanen@colliers.com
Jenni Ylitervo
projektityöntekijä
TkK
+358 44 251 9096

jenni.ylitervo@colliers.com

Kaupallinen konsultointi ja vuokraus

Anne Leppänen
tiimipäällikkö, kaupallinen konsultointi ja vuokraus
KTM
+358 40 568 4130

anne.leppanen@colliers.com
Leena Braxenholm
kaupallinen konsultti; kauppakeskuspäällikkö, Suurpellon Keskus, Kauppakeskus Kirsikka
LVV
+358 400 502 016

leena.braxenholm@colliers.com
Sylva Dahlström
kaupallinen konsultti
ekonomi
+358 40 553 6101

sylva.dahlstrom@colliers.com
Päivi Korpela
kaupallinen konsultti
DI, LVV
+358 50 344 6734

paivi.korpela@colliers.com

Rakennuttaminen ja projektinjohto

Hanna Inget
johtaja, tekniset palvelut ja ylläpidon johtaminen


hanna.inget@colliers.com

Kauppakeskusjohtaminen

Juha Tiuraniemi
liiketoimintajohtaja, kauppakeskustoiminnot
DI
+358 40 506 9151

juha.tiuraniemi@colliers.com
Miia Aro
kauppakeskuspäällikkö, Kauppakeskus Galleria Esplanad & Kauppakeskus Karuselli
tradenomi
+358 45 694 9914

miia.aro@colliers.com
Leena Braxenholm
kaupallinen konsultti; kauppakeskuspäällikkö, Suurpellon Keskus, Kauppakeskus Kirsikka
LVV
+358 400 502 016

leena.braxenholm@colliers.com
Veera Forsbacka
markkinointipäällikkö, Kauppakeskus Puuvilla
+358 44 535 9663

veera.forsbacka@porinpuuvilla.fi
Virve Hannukka
markkinointipäällikkö, Kauppakeskus Goodman
+358 40 637 4744

virve.hannukka@colliers.com
Johanna Harjunmaa
kauppakeskuspäällikkö, Kauppakeskus Dixi
tradenomi
+358 50 326 5638

johanna.harjunmaa@colliers.com
Tiina Heikkilä
markkinointipäällikkö, Viihdekeskus Flamingo
+358 400 262 503

tiina.heikkila@colliers.com
Maiju Heinonen
markkinointikoordinaattori, Kauppakeskus Galleria Esplanad & Kauppakeskus Karuselli
restonomi
+358 10 424 6703

maiju.heinonen@colliers.com
Mervi Jäntti
kauppakeskuspäällikkö, eQ Liikekiinteistöt
+358 50 304 7286

mervi.jantti@colliers.com
Eeva Jauro
kauppakeskusjohtaja, Kauppakeskus Goodman
+358 50 502 0836

eeva.jauro@colliers.com
Meri Kajas
markkinointipäällikkö, Viihdekeskus Flamingo (perhevapaalla)
tradenomi, MJD


Marjo Kankaanranta
kauppakeskusjohtaja, Kauppakeskus Sello
KTM, LKV
+358 10 4246 701

marjo.kankaanranta@sello.fi
Tia Karhunen
kauppakeskusassistentti, Kauppakeskus Jumbo (perhevapaalla)
tradenomi


Matti Karlsson
Senior Advisor
LKV
+358 500 456 782

matti.karlsson@colliers.com
Anne Kärnä
markkinointipäällikkö, Kauppakeskus Karisma
tradenomi
+358 50 591 6393

anne.karna@kauppakeskuskarisma.fi
Krista Kinnunen
markkinointipäällikkö, Kauppakeskus Minna & IsoCee, Kauppakeskus Vihtori
KTM
+358 50 401 1316

krista.kinnunen@colliers.com
Jari Koistinen
kauppakeskusjohtaja, Kauppakeskus Veturi
+358 400 653 478

jari.koistinen@kauppakeskusveturi.fi
Jukka Korpimäki
kauppakeskusjohtaja, Kauppakeskus Rajalla På Gränsen
KTM
+358 40 507 9604

jukka.korpimaki@colliers.com
Sanna Kouvalainen
markkinointipäällikkö, Kauppakeskus Sello
tradenomi
+358 10 4246 704

sanna.kouvalainen@sello.fi
Monica Kuusinen
markkinointipäällikkö, Kauppakeskus Veturi
KTM
+358 40 53 916 53

monica.kuusinen@kauppakeskusveturi.fi
Olli Lehtoaro
kauppakeskusjohtaja, Kauppakeskus Jumbo
KJs
+358 50 303 9206

olli.lehtoaro@jumbo.fi
Paula Lindfors
markkinointipäällikkö, Kauppakeskus Jumbo
tradenomi
+358 50 357 3506

paula.lindfors@jumbo.fi
Paulariina Liuhtonen
kauppakeskuspäällikkö, Kauppakeskus Lielahtikeskus; markkinointipäällikkö Kauppakeskus Tullintori
+358 40 630 8300

paulariina.liuhtonen@colliers.com
Anumari Miettinen
kauppakeskusassistentti, Kauppakeskus Jumbo
tradenomi
+358 40 777 3434

anumari.miettinen@jumbo.fi
Marja Mononen
kauppakeskusjohtaja, Kauppakeskus Metropol ja Kauppakeskus Minna & IsoCee, Kauppakeskus Vihtori
LKV
+358 40 661 5436

marja.mononen@colliers.com
Mari Rönkä
kauppakeskusjohtaja, Kauppakeskus Karisma
FM
+358 50 378 2960

mari.ronka@kauppakeskuskarisma.fi
Mikko Seppälä
kauppakeskuspäällikkö, Kauppakeskus Seppä
KTM
+358 44 723 8832

mikko.seppala@colliers.com
Tea Siivola
kauppakeskusjohtaja, Kauppakeskus Puuvilla
KTM
+358 400 179 048

tea.siivola@porinpuuvilla.fi